Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Madison Rowley fiton çmimin botëror për mjekrën më të bukur (VIDEO)
English

Madison Rowley fiton çmimin botëror për mjekrën më të bukur (VIDEO)

Më shumë se 300 burra nga nëntë vende të ndryshme të botës janë mbledhur në Shtetet e Bashkuara për kampionatin e mjekrës dhe mustaqeve më të gjata dhe të bukura.

Fituesi i përgjithshëm u shpall Madison Rowley i cili feston duke vënë lule në mjekrën e tij që duket si shkurre.

Shtatëmbëdhjetë persona të tjerë fituan çmime për kategori të ndryshme për mustaqet dhe mjekra me majucë natyrore.
2174

KOMENTE