English

Modelja ecën lakuriq rrugëve të Nju Jorkut. Njerëzit të pavëmendshëm. Ja se ç'ndodh (VIDEO)

Thonë që njujorkezët janë njerëzit më të pavëmendshëm në botë. Ndoshta kjo është e vërtetë pasi një modele e cila pikturon këmbët e saj me bojë duke imituar në mënyrë perfekte sikur kishte veshur xhinse lëviz lirshëm nëpër rrugët e Manhatanit dhe nuk vihet re fare se ajo është lakuriq, madje as kur ajo i tërheq indirekt vëmendjen njerëzve.


Por më në fund në një moment u vu re nda një djalë...
ndiqni videon...


2180

KOMENTE