Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
I pret penisin shokut të ngushtë dhe ia hedh qenit
English

I pret penisin shokut të ngushtë dhe ia hedh qenit

Një djalë i dehur ka qëlluar mikun e tij më të mirë para se ti priste penisin dhe t'ja hidhte qenit me justifikimin se shoku i tij qe përpjekurta prekte në mënyrë seksuale.
Mario Alberto Lizalde Reyes, 25, ishte duke ecur me qenin e tij me mikun e përjetshëm Mario Hernandez Banda, 24, kur dy djemtë filluan duke argumentuar.

Reyes tha se Banda ishte përpjekur ta prekte "në një mënyrë seksuale 'në lagjen e Parajes de San Isidro, në qytetin e Ciudad Juarez, në shtetin meksikan të Chihuahua veri-qendrore.

Në një rrëfim televiziv, Reyes tha: "Ne ishim të dy të dehur dhe ai u përpoq të më prekte në një mënyrë seksuale.
'Unë e shtyva atë dhe më pasi ai shkoi të urinojë në një rrugicë kështu që unë e ndoqa dhe me armën time e qëllova në kokë.

"Pastaj mora thikën e tij dhe si dënim ja preva penisin, e futa në një qese dhe qeni që ndjeu aromën e mishit e hëngri".

Më pas e la trupin në rrugë dhe shkoi në shtëpi për të fjetur. Por ai u bë pishman dhe të nesërmen shkoi në polici për tu vetëdorëzuar duke i treguar ngjarjen komplet.
Ai tani përballet me jetën në burg.

KOMENTE