Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
13 vjeçari bashkohet me nënën pas 4 vitesh i humbur
English

13 vjeçari bashkohet me nënën pas 4 vitesh i humbur

Një djalë 13-vjeçar u raportua i humbur katër vjet më parë dhe tashmë është gjetur i fshehur pas një muri të rremë në një shtëpi në Atlanta, Gjeorgji.

Policia e ka ribashkuar tani atë me nënën e tij.

Babai i djalit dhe një grua janë arrestuar për akuza të përfshirë në mizori ndaj fëmijëve dhe burgim të rremë.

Policia kishte inspektuar pronën në një lagje të qetë banimi në Clayton County natën e premte por nuk kishte qenë në gjendje të gjente djalin e humbur.

Polici i Clayton County, Sgt Kevin Hughes tha se babai i djalit dhe njerka e kishin mohuar përfshirjen duke thënë se nuk dinin asgjë në lidhje me adoleshentin.

Kur ata rifilluan kërkimin disa orë më vonë ata gjetën djalin e fshehur prapa paneleve të një dollapi prej liri në garazh, thanë mediat amerikane.

Policia tha se djali fillimisht kishte "ngrirë me frikë", por i "gëzuar" që kishte shpëtuar.

Sipas WSBTV, nëna e djalit kishte raportuar fillimisht tek autoritetet e mirëqenies së fëmijëve, por jo në polici, por policia u njoftua nga autoritetet e mirëqenies së fëmijëve, pasi nuk kishte patur rezultat në kërkimet e saj.

KOMENTE