English

Jessie J. elektrizon Tiranën (VIDEO)

Jessie J. mbrëmjen e djeshme me rastin e 70-vjetorit të Çlirimit ka elektrizuar të gjithë ndjekësit e saj në shesh.
E në fakt u deshën jo pak minuta pritje nën shi deri sa këngëtarja doli në skenë.

Me hitet e saj të famshme botërore, Jessie J. ka bërë që festimet për 70 vjetorin e Çlirimit të jenë të paharrueshme për qytetarët shqiptarë.
Por në skenë kanë dalë duke kënduar hitet e tyre dhe këngëtarët shqiptarë Alban Skënderaj apo Elahaida Dani, të cilët kënduan bashkë me qytetaret ne shesh.
2186

KOMENTE