Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Arben Seferaj jep dorëheqjen si drejtor i Energjisë Elektrike. Emërohet Adrian Çela
English

Arben Seferaj jep dorëheqjen si drejtor i Energjisë Elektrike. Emërohet Adrian Çela

Ka dhënë dorëheqjen nga administratori i përgjithshëm i Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE Arben Seferaj, dhe në vendin e tij është zgjedhur Adrian Çela.

Dorëheqja e Arben Seferit i është dorëzuar Këshillit Mbikqyrës dhe bëhet e ditur se dorëheqja e tij është për arsye personale.

Administratori i ri, Adrian Çela deri tani mbante postin e Drejtorit të Inspektoratit Qendror Teknik.

KOMENTE