English

Aksidentohet shtetasi turk Hysein Demiral

Në qytetin e Lezhës, bie nga skela ku po punonte, aktualisht për vendosjen e një reklame 41 vjeçari dhe shtetasi turk Hysein Demiral nga Stambolli.

I plagosuri është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në kryeqytet për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërkaq, uniformat blu të mbërritura menjëherë në vendin e ngjarjespo punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

KOMENTE