Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Si ti zhdukni dhimbjet e fytit dhe grykëve brenda 4 orëve
English

Si ti zhdukni dhimbjet e fytit dhe grykëve brenda 4 orëve

Nëse ju kenip patur apo keni probleme me të ftohtit si, dhimbje fyti ose angina kohët e fundit, ky ilaç i fuqishëm shtëpie është gjëja më e mirë që ju mund të merrni.

Nëse ju mendoni se keni provuar gjithçka dhe asgjë nuk ka punuar deri më tani, ky ilaç popullor do të përmirësojë gjendjen tuaj shëndetësore vetëm në 4 orë.

Ju vetëm duhet të ndiqni këto katër hapa:

1. 80 gram fara cumini dhe 200 ml ujë i zjeni së bashku për 15 minuta.

2. Ju duhet të merrni një përzierje që duket si një masë, apo terren ngjyrë kafe.

3. Kullojeni përzierjen dhe shtoni 50 ml ujë përsëri dhe lereni derisa të vlojë.

4. Hiqeni më pas përzierjen dhe lereni të ftohet ku më pas i shtoni një lugë gjelle konjak.

Konsumoni një lugë gjelle çdo gjysmë ore. Pas 2 orësh ju duhet të ndjeni disa lehtësime, dhimbja do të zhduket, por ju lutem përsëriteni procedurën 8 herë, për 4 orë

Në rastet e një të ftohti të rëndë, kura e terapisë përsëritet dy herë.
Provojeni dhe ndani rezultatet më miqtë tuaj.

KOMENTE