Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njoftim mbi përdorimin e ri të faqes së Tatim Taksave online
English

Njoftim mbi përdorimin e ri të faqes së Tatim Taksave online

Të nderuar tatimpagues!

Nëpërmjet këtij njoftimi ju sqarojmë se:

Shërbimi "e tax" është i disponueshem si një ndërfaqe (website), e cila mund të përdoret nga një kompjuter personal (PC) ose Laptop.

Kërkesat minimale për ekranin janë 1024x768 pixels.

Shërbimi "e-tax" operon në versionet e Internet Explorer 10 e lart, Google Chrome 30 e lart dhe Mozilla Firefox 25 e lart.

Kërkesa shtesë për deklarimin e librave të shitjes dhe blerjes si dhe për printimin e formularëve dhe urdhërpagesave, janë :
Microsoft Excel: Microsoft Excel 2007 ose më lart për të ngarkuar librat e shitjes dhe te blerjes.( xlsx)
Adobe reader: Adobe Reader 5.0+ dhe lart

KOMENTE