Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Premio Caruso 2015. Pjese balerinët shqiptarë, si të ftuar special
English

Premio Caruso 2015. Pjese balerinët shqiptarë, si të ftuar special

Diten e Premte , 26 qershor 2015 ne oren 21,20 do te jepet ne Eurovizion programi i RAI1 - Premio Caruso 2015 ku te ftuar special jane Balerinet e Pare te Teatri Kombetar i Operas dhe Baletit Enada Hoxha e Gert Vaso.

Ne trupen e Baletit bejne pjese edhe dy nxenese nga Shkolla E Baletit Tiranë . Ju ftojme ta ndiqni ne frekuencat e RAI 1
Shikim te kendshem ....

KOMENTE