Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pranga adoleshentit, vidhte pushuesit kosovarë
English

Pranga adoleshentit, vidhte pushuesit kosovarë

Kavajë, 23 korrik NOA - Një 18-vjeçar është arrestuar nga policia pasi u vidhte sendet personale, turistëve kosovarë.

Efektivat e komisariatit të policisë së Kavajës, arrestuan dje 18-vjeçarin A.K, lindur në Burrel dhe banues në Tiranë, është kapur në flagrancë duke vjedhur një telefon celularë tip "Sony Erikson", në plazhin e Golemit, në çadrën e disa pushuesve kosovarë. Burime nga policia thanë se dyshohet se adoleshenti "shtegtonte" në zonën e plazhit të Golemit, ku gjuante shezlongët e pushuesve për të vjedhur sendet e tyre personale.

Ai gjente momentin kur plazhistët shkonin për tu larë në det, për të vjedhur sendet e tyre.

Kështu mesditën e djeshme ai ka shfrytëzuar këtë çast për ti marrë një telefon celular një familjeje kosovare.

Por vjedhja ra në "sy" të pushuesve të tjerë të cilët lajmëruan menjëherë policinë.

k.k/NOA

KOMENTE