English

Madonna: Do të martohem me Luz

Amerikë, 30 shtator NOA - Madonna është duke përgatitur për t'u martuar me të dashurin e saj, brazilianin Jezus Luz.

Këngëtarja është lidhur me Luz rreth nëntë muaj më parë dhe pretendon të shkojë më të në altar.

Ajo i ka thënë miqve të saj se është e çmendur për të dashurin e saj të ri, dhe se një martesë mes tyre, pritet të ndodh shumë shpejtë. Biografi i Madonna's, Randy Taraborrelli shkroi në revistën Hello se ylli i muzikës pop i ka thënë atij: "Ai është kaq i ëmbël. Ai kujdeset për mua tërë kohën. Unë ndoshta duhet të bëjë të njëjtën, por ju e dini se si jam unë."

"Madonna është e çmendur për Jezusin dhe ajo i ka thënë miqve të ngushtë se ajo mund të shoh veten e saj, përfundimisht të martuar me të" shtoi më tej Taraborrelli.

Madonna ka qenë dy herë e martuar më parë.

Â

KOMENTE