Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kreu socialist i Beratit thirrje qytetarëve për protestën e nesërme: Merrni pjesë
English

Kreu socialist i Beratit thirrje qytetarëve për protestën e nesërme: Merrni pjesë

Berat, 15 tetor, NOA - Nisin përgatitjet e protestave të socialistëve nëpër rrethet e vendit, ku i pari do të jetë Berati që do të hapë siparin e tyre.

Sipas burimeve pranë selisë rozë për agjencinë e Lajmeve NOA, ditën e nesërme është parashikuar që të zhvillohet e para protestë në rrethe për kauzën e transparencës së procesit të 28 qershorit, pas asaj që u zhvillua në Tiranë të shtunën e kaluar dhe ku morën pjesë socialistë dhe opozitarë nga e gjithë Shqipëria.

Nga ana e tij, kreu i Partisë Socialiste për Beratin u ka drejtuar qytetarëve të tij një Â apel për protestën e nesërme, duke i ftuar të jenë pjesë e saj.

"Merrni pjesë masivisht në protestë", mësohet t'u jetë drejtuar bashkëqytetarëve të tij, Selman Hodaj, duke u përmendur atyre më pas edhe sloganin e protestës "Eshtë vjedhur vota juaj".

n.e/NOA

Â

Â

KOMENTE