Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Facebook bllokon faqen e vetëvrasjeve virtuale
English

Facebook bllokon faqen e vetëvrasjeve virtuale

Romë, 6 janar, NOA - Një faqe interneti që kryente vetëvrasje virtuale si dhe profili i përdoruesve të kësaj faqeje është bllokuar nga kompania Facebook. Gjithashtu kompania për siguri, është ç'regjistruar edhe nga lista e siteve që paraqesin rrezikshmëri.

Kështu "Suicidemachine.org" që ka si faqe "The Veb 2.0 Suicide Machine" ka anuluar të gjithë profilet "thithja e energjive" nga rrjetet sociale, si dhe ka fshirë të gjithë armiqtë virtualë.

Në këtë mënyrë, faqja e internetit Facebook do të jetë më pak e ngarkuar për përdoruesit e saj.

a.k/NOA

Â

KOMENTE