Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aksident i rëndë në Bathore, furgoni përplas për vdekje një 60-vjeçare
English

Aksident i rëndë në Bathore, furgoni përplas për vdekje një 60-vjeçare

Bathore, 10 shkurt, NOA - Një grua ka mbetur e vdekur në vend nga përplasja që i shkaktoi një furgon ndërsa ecte në rrugë si kalimtare.

Lajmi bëhet i ditur paraprakisht nga burimet policore për agjencinë e Lajmeve NOA, sipas të cilave bëhet fjalë për një 60-vjeçare me emrin Katerina Kolëgjokaj, banuese në Bathore të Tiranës.

Mësohet se ajo është përplasur për vdekje nga një furgon mëngjesin e ditës së sotme, ndërsa menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë të cilat po hetojnë ngjarjen dhe po punojnë për zbardhjen e të gjitha rrethanave të mundshme që e shkaktuan atë.

n.e/NOA

KOMENTE