Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Avioni Tokio-SHBA, gjendet i vdekur një person i fshehur
English

Avioni Tokio-SHBA, gjendet i vdekur një person i fshehur

Tokio, 10 shkurt, NOA - Një njeri është gjetur i vdekur nga një punëtor mekanik gjatë kryerjes së mirëmbajtjes dhe kontrollit teknik të avionit Boeing 777-200 i kompanisë Delta Flight 59, i linjës Tokio-Nju Jork. Këtij personi nuk i është gjetur asnjë dokument identifikimi dhe mendohet të ketë hipur në Tokio i fshehur në pjesët mekanike të avionit.

Ai nuk figuron as në listën e pasagjerëve dhe mësohet se nuk ka paguar biletë udhëtimi.

Për mediat amerikane, ky lajm ka përbërë një rast të paprecedent në historinë e fluturimeve të aeroplanëve të udhëtarëve.

Mendohet se ky njeri është asfiksuar nga gazrat që ka lëshuar avioni gjatë fluturimit të tij.

n.e/NOA

KOMENTE