Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Leonardo bën tifo për Çelsin
English

Leonardo bën tifo për Çelsin

Itali, 23 Shkurt NOA - Për sa i pëket sfidës të së mërkurës asaj midis Interit dhe Çelsit trajneri kuq e zi i Milanit nuk ka asnjë dyshim mbi tifozerinë që do të bëjë ai.

"Jam shumë i lidhur me Ançeltoin dhe në këtë sfidë dua që të fitojë ai", - deklaroi Leonardo duke shprehur dëshirën e tij që Çelsi të fitojë këtë ndeshje.

Tekniku brazilian gjithashtu ka shtuar se nga ekipet Italiane janë ende në garë Milan dhe Fiorentina të cila do të zhvillojnë ndeshjet e tyre respektive javën e ardhshme dhe sipas tij për ekipin e tij ekzistojnë ende mundësitë për tu kualifikuar.

Për sa i përket polemikës në të cilën ishte përfshirë javën e fundit tekniku brazilian është shprehur se tashmë ajo i përket së kaluarës dhe gjithçka është e qetë.

r.b/NOA.

KOMENTE