Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Arsenal kërkon të fitojë pa Fabregas
English

Arsenal kërkon të fitojë pa Fabregas

Angli, 9 Mars NOA - Sfida tjetër e Champions League e cila është në program të zhvillohet ditën e sotme është ajo ndërmjet Arsenalit dhe Portos.

Ndeshja e parë midis këtyre dy skuadrave përfundoi me rezultatin 2 me 1 dhe "topçinjtë", kërkojnë ta kthejnë rezultatin në favor të tyre duke vazhduar më tej në Champions.

Trajneri Venger do të bëjë në këtë ndeshje pa shërbimet e lojtarit kryesor të kësaj skuadre Cesc Fabregas, i cili është dëmtuar dhe do të jetë një mungesë tepër e rëndësishme për ekipin.

Ekipi i Portos ka zhvilluar dy ndeshje me Arsenalin kohët e fundit dhe të dyja herët ajo është mundur nga ekipi i Vengerit, ku në seonin 2006 - 2007, Arsenal ka fituar me rezultatin 2 me 0, ndërsa avitin e shkuar e mundi me rezultatin e thellë 4 me 0.

r.b/NOA

KOMENTE