Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Duka: Futbolli, të kualifikohet
English

Duka: Futbolli, të kualifikohet

Durrës, 9 mars, NOA Update - "Uroj që ky takim i Asamblesë së FSH-së t'i shërbejë shansit të rritjes së kualifikimit të futbollistëve shqiptarë si edhe së shpejti, të kthehet në një lëndë të detyrueshme në shkollat e mbarë vendit".

Me këto fjalë e ka hapur takimin e radhës së Federatës Shqiptare të Futbollit, presidenti i saj aktual, Armand Duka, i cili kërkon edhe mandatin e tij të tretë në procesin e sotëm zgjedhor që do të mbahet në këtë Asamble.

Sipas tij, "Bashkë për të mirën e futbollit" është slogani i ri që shpresoj të na bashkojë për vitet e ardhshme.

"Shpreh mirënjohjen dhe respektin për kontributin që të gjithë kanë dhënë gjatë këtyre viteve në perfeksionimin e lojës sonë të bukur", e përfundoi fjalën e tij, Duka.

n.e/NOA

KOMENTE