Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Në rrezik ndeshja e Firenzes
English

Në rrezik ndeshja e Firenzes

Firenze, 9 Mars NOA - Dëbora, është ajo që ka mbuluar qytetin e Firenzes dhe ajo mund të jetë problemi që ndeshja e sotme e Champions League ndërmjet Fiorentinës dhe Bajernit të mos zhvillohet.

Vendimi për këtë gjë pritet të merret orët në vazhdim dhe nuk mungojnë mundësitë të cilat thonë për një shtyrje të kësaj ndeshjeje dhe kjo do të vijë si pasojë e kushteve jo të përshtatshme klimaterike për të zhvilluar një garë futbollistike.

Do të ishte një zhgënjim shumë i madh për të gjithë tifozët pasi kujtojmë se biletat e kësaj ndeshjeje ishin shitur të gjitha dhe pritet që stadiumi të jetë i mbushur plot.

Formacionet e mundshme të kësaj sfide janë si më poshtë:

Fiorentina (4-3-2-1): Frey, De Silvestri, Natali, Kroldrup, Felipe, Montolivo, Zanetti, Vargas (Santana), Jovetic, Marchionni; Gilardino. Bayern (4-4-2): Butt, Lahm, Van Buyten, Badstuber, Alaba, Robben, Van Bommel, Schweinsteiger, Ribery, Muller, Gomez.

KOMENTE