Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Përplasen dy makina, vdes 50-vjeçari
English

Përplasen dy makina, vdes 50-vjeçari

Lushnjë, 9 Mars NOA - Përplasja e dy makinave sot herët në mëngjes shkaktoi vdekjen e një 50-vjeçari. Ngjarja ndodhi në orën 01.30 të ditës së sotme në rrugën rurale në fshatin Krutje të rrethit Lushnje, informon korrespondenti i agjencisë NOA.

Bëhet e ditur se janë përplasur automjetet tip "Benz" me targë LU 7358 B me drejtues shtetasin Roland S. dhe automjeti tip "Fiat" me targe LU 1044 B me drejtues shtetasin Tomorr K.

Si pasojë e kësaj përplasjeje, ka mbetur i vdekur shtetasi Tomorr K. 50 vjeç, banues ne Lushnjë.

Nga ana e strukturave të Komisariatit të Policisë Lushnjë po punohet për zbardhjen e rrethanat si dhe dokumentimin e plotë ligjor të kësaj ngjarjeje, deklaruan burimet zyrtare policore.

e.b/e.l/NOA

KOMENTE