Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aksident me vdekje te Brryli , zhduket drejtuesi i motorit
English

Aksident me vdekje te "Brryli", zhduket drejtuesi i motorit

Tiranë, 15 Mars NOA - Një burrë i moshuar ka gjetur vdekjen pasi u përfshi në një aksident i cili ndodhi mesditën e sotme në kryeqytet. Viktima është Nehxmedin Dynjaja, 72 vjeçar, banor i Tiranës.

Aksidenti ka ndodhur para disa minutash në avërsi të vendit të quajtur "Brryli" buzë Unazës, bënë të ditur burime policore.

Ata thanë se drejtuesi i motoçikletës u largua nga vendngjarja ndaj kanë nisur kërkimet për ndalimin e tij si dhe për të zbardhur rrethanat në të cilat ka ndodhur ky aksident që përfundoi me vdekjen e këmbësorit.

e.r/NOA

KOMENTE