Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Juventus, Maninger jashtë për 20 ditë
English

Juventus, Maninger jashtë për 20 ditë

Torino, 15 Mars NOA - Një tjetër problem vjen në radhët e ekipit të Juventusit, ku këtë herë krahas Bufon i cili po vuan një dëmtim, janë shfaqur probleme fizike dhe për portierin tjetër Alex Maninger.

Portieri austriak nuk ishte prezent në sfidën e ekipit të tij këtë fundjavë me Sienën dhe pritet që për arsye të këtij dëmtimi të mungojë për bardhë e zinjtë dhe për një periudhë kohore nga 15 deri në 20 ditë.

Një tjetër lojtar i cili është i dëmtuar në radhët e skuadrës së Zakeronit është dhe Caseres i cili tashmë do të shkojë në Barcelonë për tu vizituar tek stafi mjekësor i kësaj skuadre, e cila zotëron dhe kartoni e lojtarit.

r.b/NOA

KOMENTE