English

Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Djeshme Nga Atsh

SH LAJME NGA VENDI BERISHA: NË TAKIMIN E STRASBURGUT NUK KA PASUR ASNJË LLOJ ULTIMATUMI NDAJ QEVERISË GJERMANIA MBËSHTET SHQIPËRINË PËR ARRITJEN E STANDARDEVE EUROPIANE NË SHËNDETËSI PROKURIMI ELEKTRONIK, DËSHMI E VULLNETIT TË QEVERISË PËR PËRMIRËSIMIN E KLIMËS SË BIZNESIT SHQIPËRIA DHE KOSOVA RRITJE TË BASHKËPUNIMIT NË FUSHËN E KULTURËS PS:FLETËT E VOTIMIT NUK MUND TË DIGJEN ZGJEROHET BASHKEPUNIMI ATSH-AFP HALIMI: EDI RAMA TË DËNOJË AKTIN E TOM DOSHIT NË KUVEND SHQIPËRIA DHE ITALIA ANGAZHOHEN PËR RRUGË TË REJA BASHKËPUNIMI NË FUSHËN E MBROJTJES LIBERALIZIMI I VIZAVE PRITET TË RRISË DESTINACIONET PËR TURISTËT SHQIPTARË INTERVISTE/ KACAROGLU: INVESTIMET TURKE NË SHQIPËRI NË NIVELE TË KËNAQSHME BORCHARDT: ZGJIDHJA E KRIZËS POLITIKE, TRANSPARENTE DHE KUSHTETUESE PS KËRKON HAPJEN E HETIMEVE PËR RRUGËN DURRËS-KUKËS IDRAC: FRANCA MBESHTET INTEGRIMIN E SHQIPERISE NE BE BERISHA: SHQIPERIA DO TE VAZHDOJE TE MBESHTESE FUQIMISHT PROJEKTIN "TAP" NË KORRIK, NE TREGUN SHQIPTAR HYN OPERATORI I 4-t CELULAR, "PLUS" LAJME NGA BOTA INZKO: BOSNJE-HERCEGOVINA DUHET TË VENDOSET MBI SHINA NGA EVROPA KOSOVË - KUÇI: SYNIMET PËR PASTRIM ETNIK NË VERI, LOGJIKË E MILOSHEVIÇIT BRUKSEL - BARROSO: ZGJERIMI I BE-së DREJT BALLKANIT NUK DUHET TË NDËRPRITET KOSOVË - MOTOÇIKLISTËT EVROPIANË BËJNË THIRRJE PËR INTEGRIMIN E BALLKANIT PERËNDIMOR NË BE RUSIA DËNON DEMAGOGJINË POLITIKE TË AHMADINEXHADIT ITALIA RREZIKON HUMBJEN E NJË GJENERATE TË RINJSH NGA MUNGESA E VENDEVE TË PUNËS DOSSIER - ÇEKI - ZGJEDHJET LEGJISLATIVE: PARTITË KRYESORE NË GARË SHBA - ULET ANIJA E FUNDIT KOZMIKE ''ATLANTIS'' AHMADINEXHAD NXIT OBAMËN DHE MEDVEDEVIN TË MBËSHTESIN MARRËVESHJEN IRAN-TURQI-BRAZIL KRIZA/ GREQI - MANIFESTIME DHE GREVA TË REJA PËR REFORMËN E PENSIONEVE /a.ke/
KOMENTE