Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Sotme Nga Atsh
English

Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Sotme Nga Atsh

LAJME NGA VENDI BERISHA: SHQIPËRIA, ÇDO PËRPJEKJE PËR TË PËRMBUSHUR KËRKESAT E NATO-s META: QEVERIA MË SHUMË MBËSHTETJE BIZNESIT TË FASONËVE AMENDIMI I RREGULLORES, KONKRETIZIM I PARIMIT TË TRANSPARENCËS FARINA: SHQIPËRIA DUHET NDIHMUAR NË RRUGËN DREJT BE-së PS: SHQIPËRIA LARG STANDARDEVE PËR ANTIKORRUPSIONIN VASILI: TASK FORCE PËR KONTROLLIN E STANDARDEVE MJEKËSORE NË KLINIKAT PRIVATE DITA BOTËRORE E MJEDISIT-APEL PËR POLITIKA TË GJELBRA NË MBROJTJE TË SË ARDHMES PD: EDI RAMA PO PËRPIQET TË SHNDËRROJË KRIZËN PERSONALE, NË NJË KRIZË IMAGJINARE PËR SHQIPËRINË META: VIZAT BRËNDA VITIT, PS TË KONTRIBUOJË LIGJI I RI "ANTIMAFIA", EFEKTET E PARA NË LUFTËN KUNDËR KRIMIT HALDEDA: EKONOMIA SHQIPTARE PO ZHVILLOHET LIBERALIZIMI I VIZAVE DHE ANGAZHIMI I QEVERISË PËR REALIZIMIN E 3 KUSHTEVE SHTESË AMC DHE KORPUSI I VULLNETAREVE, AKSION NE DOBI TE MJEDISIT LAJME NGA BOTA SIGURI - MERKEL DHE MEDVEDEV PËR THELLIM BASHKËPUNIMI RUSI-BE PËRMBLEDHJE - FLOTILJA - DHJETËRA MIJËRA PERSONA MANIFESTOJNË NË EVROPË KUNDËR IZRAELIT RUSI - MEDVEDEV PROPOZON NJË FOND NDËRKOMBËTAR KUNDËR KATASTROFAVE EKOLOGJIKE KOSOVË - LDK MERR VENDIM PËR ZGJEDHJE BRENDAPARTIAKE KOSOVË - THAÇI: OPINIONI I GJND-së PËR LEGJITIMITETIN E PAVARËSISË DO PASOHET ME NJOHJE TË REJA SHBA - OBAMA EMËRON JAMES CLAPPER NË KRYE SË SHËRBIMEVE SEKRETE KOMBËTARE KRIZA - GREQI - MANIFESTIME KUNDËR REFORMËS SË PENSIONEVE SLLOVENI - NESËR REFERENDUM PËR KUFIRIN ME KROACINË FLOTILJA - SHTYPI: ERDOGAN MUND TË SHKOJË NË GAZA QIPRO - PAPA: TË GJENDET NJË ZGJIDHJE E DREJTË BRITANIA: ASKUSH NË BE NUK DËSHIRON NEGOCIATA TË REJA PËR KOSOVËN FLOTILJA - AKTIVISTËT NJOFTOJNË SE ANIJA "RACHEL CORRIE" ËSHTË KAPUR NGA IZRAELITËT /a.ke/
KOMENTE