Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Roberto Karlos: Zidane është futbollisti më i mirë
English

Roberto Karlos: Zidane është futbollisti më i mirë

Madrid, 24 tetor, NOA – Polemikat se kush është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave duket se do të vazhdojnë shumë gjatë. Në listën e më të mirëve në fushën e futbollit tashmë është shtuar dhe ish lojtari i kombëtares franceze Zinedine Zidane.

Vlerësimi është bërë nga një tjetër lojtar i njohur, nga braziliani Roberto Karlos.

“Zidane është futbollisti më i mirë me të cilin kam luajtur, Ronaldo është fenomen, por Zizoi është pa konkurrencë”, ka deklaruar për mediat spanjolle Roberto Karlos, mbrojtësi brazilian, i cili me Zidane ka luajtur në Real Madrid.

NOA

KOMENTE