Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Prezantuesja shpërthen në të qeshura në transmetim direkt (VIDEO)
English

Prezantuesja shpërthen në të qeshura në transmetim direkt (VIDEO)

Uashington, 12 nëntor, NOA - Megyn Marie Kelly është prezantuesja e mëngjesit në “Fox News”.

Gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë televiziv në rrjetin prestigjioz televiziv amerikan Fox News, Megyn ishte duke shpjeguar historinë e një gruaje e cila i shpëtoi një goditje kardiake.

Mjekët e shpëtuan atë duke ulur temperaturën e trupit dhe më pas ishin në gjendje ta mbanin në jetë.

Në thelb, ata kanë "ngrirë" goditjen që mund të pësonte zemra.

Megyn filloi të bënte shaka në lidhje me këtë histori, duke thënë se "Do të ishte një mënyrë e mahnitshme për të zgjidhur një krizë zemre .... do të mjaftonte vetëm të futeshim në një frigorifer … dhe sigurisht që do të duhej një me të vërtetë i madh".

Në këtë moment prezantuesja nuk ishte në gjendje të mbante të qeshurat për shakanë që bëri dhe vazhdoi të qeshte e vetme…

r.b/NOA

{youtube}cfdy9TpcML0{/youtube}

KOMENTE