Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Barcelona në ndjekje të G. Rossit
English

Barcelona në ndjekje të G. Rossit

Barcelonë, 16 nëntor NOA - Është dhe Barcelona në të ardhmen e Gigiuseppe Rossi. Klubi i Barçës me sa duket do të realizojë këtë blerje sezonin e ardhshëm të merkatos së verës, kur të paguajë një klauzolë të sulmuesit prej 19 milionë eurosh, i cili ka një kontratë me Villarreal deri në 2013.

Kohët e fundit, trajneri i Barcelonës Guardiola ka përgëzuar publikisht lojtarin, duke admiruar çdo lëvizje të tij në fushën e lojës dhe ka theksuar se mund të jetë një sulmues që do të përshtatet shumë shpejt me skuadrën e tij.

r.b/NOA

KOMENTE