Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fotolajm – Edi Rama, dalja e parë publike me Lindën pas martesës
English

Fotolajm – Edi Rama, dalja e parë publike me Lindën pas martesës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Edi Rama dhe gruaja e tij Linda, sot gjatë një dreke te sheshi “Partizani i Panjohur”, organizuar për besimtarë në nevojë, me rastin e Kurban Bajramit. Kjo ishte dalja e parë e çiftit pas martesës, në raste të tilla ceremoniale. Foto: NOA/LSA
KOMENTE