Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kinë, teste të shumtë për të zbuluar seksin e fëmijëve
English

Kinë, teste të shumtë për të zbuluar seksin e fëmijëve

Një jo e thatë e ekspertëve dhe shumë polemika për të parë seksi që do të ketë fëmija i ardhshëm. Vjen nga SHBA dhe shiten online, produkti i ri që tashmë është një sukses i madh në të gjithë Kinën.

I quajtur Intelligender, ai përbëhet nga një reaktiv që mund të përdoret nga gratë shtatzëna për të paktën gjashtë javë. Shtuar në urinë, ndryshon ngjyra pas rreth dhjetë minuta, duke u bërë i gjelbër, në rast se fëmija është mashkull dhe portokalli në rast se është femër. Ai është në shitje në www.intelligender.com.

r.b/NOA

KOMENTE