Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Të dhënat paraprake të Sony Ericsson Xperia x7
English

Të dhënat paraprake të Sony Ericsson Xperia x7

SHBA, 16 nëntor NOA - Kanë dalë këtë fundjavë disa nga të dhënat e para të smartphon-it me sistem operativ Windows 7 të Sony Ericsson, lançimi i të cilit do të nisë në fillim të 2011.

Sony Ericsson Xperia x7 do të jetë një terminal me ekran 4.3 polësh WVGA, me një kamerë me rezolucion 10 megapixel me mundësi regjistrimi 720p HD mode. Procesori është i tipit Qualcomm MSM8260 prej 1.2 GHz. Sony Ericsson Xperia x7 Mini pavarësisht nga madhësia e vogël do të ofrojë një aparat 10.1 megapiksel me zoom optik X3, blic Xenon dhe video incizim 720p HD.

r.b/NOA

KOMENTE