Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Turisti i dehur hidhet në shatërvanin e Trevit, arrestohet
English

Turisti i dehur hidhet në shatërvanin e Trevit, arrestohet

Romë, 17 nëntor NOA - Një turist i huaj, me shumë mundësi në gjendje të dehur, ka bërë një zhytje në shatërvanin e Trevit.

Personi në fjalë ka bërë disa hedhje, madje dhe në stile të ndryshme, duke u rrotulluar disa herë para se të binte në ujë. Më pas ai është ndaluar nga autoritetet dhe nga zyrtarët e policisë bashkiake.

r.b/NOA

KOMENTE