English

Djali i çiftit Cruz Bardem quhet Leo

SHBA, 11 Shkurt NOA - Djali i quhet Leo. Lajmi është bërë i ditur për botën nga ana e regjisorit spanjoll Santiago Segura. Një mik i afërt i çiftit, duhet thënë se në një intervistë me një grup gazetarësh i shpëtoi ky lajm: “Jam në dijeni të asaj që kërkoni dhe nuk kuptoj arsyen se pse nuk iu ja prezantojnë”Shikoni ky është Leo”, - tha ai. Më pas ai e ka konfirmuar emrin dhe nga pyetjet e mëtejshme të gazetarëve dhe ka bërë të ditur se çifti nuk ka pasur asnjë reagim ndaj këtij fakti.

Aktroja ka sjellë në jetë fëmijën e vogël 22 janarin e kaluar në klinikën e famshme Cedars-Sinai të Los Angeles. Me të së bashku, gjatë lindjes ka qenë dhe bashkëshorti i saj, 41 vjeç (i cili u martua në korrik të 2010), e ëma Encarna, i vëllai i Eduardo dhe e motra Monica së bashku me të fejuarin e saj aktorin Alex Gonzalez.

r.b/NOA

KOMENTE