English

Prova sensualiteti për Vanessa Hudgens

SHBA, 14 Shkurt NOA - Me të brendshme të zeza dhe provokuese nën një shatërvan uji, nuk është imazhi që mund të presim nga yjet e Disney. Dhe kjo mbi të gjitha kur protagoniste është një nga aktoret e filmit muzikal për fëmijë “High School Musica”. Megjithatë Vanessa Hudgens është rritur dhe fotot e publikuara në revistën Details, mund të themi se e provojnë në mënyrën më të mirë. Pas mbylli historinë e saj me Zac Efron, Gabriella ka vendosur të paraqesë të gjithë format e fizikut të saj.

Pas fotove mbresëlënëse në ueb, Vanessa vendosi të zyrtarizonte këtë kthim seksi me një shërbim të ri. Pas atij të InStyle, ku u paraqit me veshje tërheqëse, tashmë ka qenë radha e Details.

r.b/NOA

KOMENTE