Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shpikja e re, radiozgjimi që gatuan
English

Shpikja e re, radiozgjimi që gatuan

Londër, 15 Shkurt 2011, NOA- Nuk keni kohë për mëngjes? Problemi është zgjidhur. Me radiozgjimin ju mund të zgjoheni për fat të mirë me aromën e proshutës së thekur.

Pa lëvizur as gishtin e vogël ju mund të bëni një mëngjes energjik anglez.

Shpikja e re vjen nga Anglia dhe ka filluar të pushtojë tregun anglez. Kush e di së shpejti mund të pushtojë dhe tregun tonë me disa ndryshime.

Dhe pse jo, përveç proshutës mund të gatuajë kafen, qumështin, mëngjesin tonë tradicional.

a.e./NOA

KOMENTE