Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Var veten burri që ekzekutoi gruan
English

Var veten burri që ekzekutoi gruan

Librazhd, 15 shkurt, NOA - I ka dhënë fund jetës duke varur veten në litar personi që ekzekutoi gjatë ditës së djeshme gruan e tij. Korrespodenti i Agjencisë NOA në Librazhd raporton se Sami Cepi është gjetur i varur me litar, pak orë pas vrasjes së bashkëshortes.

Një ditë më parë Cepi vrau me mjete të forta gruan e tij 46-vjeçarja Behije Cepi në fshatin Hotolisht.

Pasi e ka qëlluar me sende të forta ai e ka hedhur më pas atë në përrua. Policia nuk ka arritur ta kap autorin, pasi ai është larguar nga vendngjarja. Ndërkohë që më pas ka bërë dhe vetëvrasjen.

a.k.NOA

KOMENTE