Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Katie Price shmang fansat, përplaset me billbordin
English

Katie Price shmang fansat, përplaset me billbordin

E shtunë, 19 shkurt 2011, NOA- Modelja Katie Price është përfshirë në një aksident mbrëmjen e kaluar.

Shoferi i modeles i cili tentoi t’i shmangej turmës së fansave ndërsa ajo ishte duke u larguar nga teatri Phoenix në kryeqytetin e Anglisë, pritmas goditi një billbord.

Makina e saj BMW ngjyrë gri kishte pësuar dëmtime të lehta, ndërsa Katie u detyrua të largohej nga vendi i ngjarjes me një makinë tjetër derisa policia erdhi dhe e sekuestroi makinën për hetime të mëtutjeshme.

Më së shumti ajo u tremb prej aksidentit, dëshmojnë të pranishmit në vendngjarje, duke shtuar se Price nuk pësoi asnjë lëndim.

a.y/NOA

KOMENTE