English

Ricky Martin në Milano për Armanin

Milano, 1 Mars NOA - Elegant, me xhaketë dhe kravatë: Ricky Martin është shfaqur në një formë perfekte gjatë javës së modës në Milano të Italisë, ku ka qenë i ftuar nderi ne sfilatën e zhvilluar nga Emporio Armani. Këngëtari portorikan, baba i dy fëmijëve binjakë, ka shfaqur një buzëqeshje tëerp të bukur në një moshë 32-vjeccare. Fansat në drejtim të tij kanë qenë të shumtë dhe e kanë ndjekur atë gjatë gjithë kohës, ku dhe ai vetë i është përgjigjur me autografë të shumtë atyre.

r.b/NOA

KOMENTE