Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Cigare me çokollatë për duhanpirësit e vërtetë
English

Cigare me çokollatë për duhanpirësit e vërtetë

SHBA, 14 Mars NOA - Të heqësh dorë nga duhani, por pa shtuar peshë? Përgjigja mund të vijë e saktë nga Austria, ku në një pastiçeri janë shpikur cigaret me çokollatë, të cilat jo vetëm që ngjasojnë me ato origjinalet dhe mund të pihen, por mund të kalojnë dhe një pluhur kakaoje, e cila lë shijen e çokollatës, por jo sasinë e kalorive të saj.

r.b/NOA

KOMENTE