Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Murinjo mendon sërish për Premier League
English

Murinjo mendon sërish për Premier League

Angli, 14 Mars NOA - Në shtator të vitit 2007, kur u largua nga pankina e Çelsit, përshëndetja e Murinjos duhet thënë se nuk ishte një lamtumirë. Tekniku portugez ka deklaruar gjithmonë dashurinë e tij për kampionatin anglez dhe shumë shpjet mund të kthehet në drejtim të një skuadre në Premier League. Sipas një deklarate të së përditshmes angleze “Sun”, faktikisht, tekniku aktual i Real Madridit është shprehur i gatshëm për një prishje të kontratës me klubin madrilen në fund të sezonit. Kështu, si rrjedhojë e këtij lajmi, United, City, Liverpool, Tottenham dhe Chelsea janë në pritje të të rejave që do të zhvillohen në këtë ngjarje.

r.b/NOA

KOMENTE