Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
United, gati 35 milionë sterlina për Sneijder
English

United, gati 35 milionë sterlina për Sneijder

Angli, 7 Korrik NOA – “Sneijder do të ishte perfekt për Manchester United, nuk ekziston asnjë lojtar tjetër më ideal se sa ai, për ne”.

Kjo ka qenë ajo çka ka deklaruar në një intervistë për shtyp Rene Meulensteen, “first team coach” i Red Devils, ose e shqipëruar një nga asistentët kryesor të Sir Alex Ferguson.

Anglezët e kërkojnë prej kohësh Sneijder dhe tashmë më ardhjen e Alvarez tek Inter, talenti holandez mund të largohet dhe United e prêt atë krahëhapur.

Sipas të përditshmes britanike Mirror, oferta e fundit e drejtuesve të Manchester United është prej 35 milionë sterlinash.

r.b/NOA

KOMENTE