Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bastos dhe Vidal, një dyshe për Juventusin
English

Bastos dhe Vidal, një dyshe për Juventusin

Torino, 17 Korrik NOA - Nëse Giuseppe Rossi është një hap larg, Juventusi është në fazë të avancuar edhe për sa i përket dy emrave të tjerë tepër të rëndësishëm për skuadrën.

Michel Bastos dhe Arturo Vidal.

Për brazilianin Lioni ka kërkuar 13 milionë euro duke parë që futja e Sissoko në marrëveshje nuk është pëlqyer nga drejtuesit francezë.

Shpresohet më pas që vetë lojtari të bëjë presion ndaj Lionit për një skonto.

Në krahun tjetër është dhe Aturo Vidal, për të cilin janë gati 10 milionë.

Për të është një interesim i foto dhe nga ana e Bajern Munih.

r.b/NOA

KOMENTE