Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sulmohet çifti, djali mbyllet në bagazh, vajza përdhunohet
English

Sulmohet çifti, djali mbyllet në bagazh, vajza përdhunohet

E hënë, 25 korrik 2011, NOA- Natë terrori për një çift ndërsa ishin në makinën e tyre afër Cerreto Guidi, në Fiorentina.

Gjatë kohës që dy të rinjtë të fejuar, vajza 25 vjeç dhe djali 32 po përqafoheshin mes tyre, u sulmuan papritmas nga tre persona.

Të panjohurit mbyllën fillimisht djalin në bagazh, ndërsa njëri prej tyre përdhunoi vajzën.

Më pas që të tre i grabitën çiftit paratë dhe telefonat që kishin me vete, për tu larguar më pas me makinën e viktimave.

Dy të rinjtë nën shok, arritën pranë një shtëpie aty afër nga ku njoftuan edhe karabinierët e zonës së Empolit.

Ndërkohë që hetimet e policisë vazhdojnë, në orët e pasdites u gjet edhe makina në zonën e Massa e Cozzile, e cila është në pronësi të djalit.

Sipas dëshmive të dëmtuarve, tre agresorët kishin theks të Europës Lindore dhe njëri prej tyre ishte i armatosur.

a.y/NOA

KOMENTE
  • Dorian Velia22:48 - 25 Korrik 2011
    nese do te kapeshin agresoret perpara se te ekzekutohen duhet te torturohen.Mostrave te tille nuk di se cfar emri tu vesh