Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bie nga kati i pestë i pallatit, vdes 43-vjeçari baba i dy fëmijëve
English

Bie nga kati i pestë i pallatit, vdes 43-vjeçari baba i dy fëmijëve

Tiranë, 19 gusht 2011, NOA – Një 43-vjeçar ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi ra nga kati i pestë i një pallati në ndërtim në rrugën “Aleksandër Moisiu”, pranë stacionit të Porcelanit në Tiranë.

43-vjeçari quhet Josif Xhatipi, dhe është babai i dy fëmijëve.

Burime nga vendngjarja thanë për agjencinë NOA se Xhatipi ra nga kati i pestë i pallatit, ndërsa ishte duke punuar në tarracën e tij.

Sipas policisë vdekja e 43-vjeçarit është aksidentale.

mit/NOA

KOMENTE
  • Rrespekte14:08 - 19 Gusht 2011
    mmmmm Ngushellimet e Mija te perzemerta familjes...