Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Extasy kuron tumoret
English

Extasy kuron tumoret

E premte, 19 gusht 2011, NOA- Një version i Extasy, drogës së diskotekave, mund të ndihmojë në luftën kundër leuçemisë, si dhe disa tumoreve të tjerë.

Kjo sipas disa studiuesve në Britaninë e Madhe të Universitetit Birmingham, ku hipoteza e hedhur është përdorimi terapeutik i disa drogave të lehta edhe pse jo sintetike si extasy.

Ky rast është ai i marijuanës, për të cilin sot u lajmërua për përfundimin e sekuencave të ADN-së, të bëra publike në internet nga kompania Hollandeze, Medicinal Genomics.

a.y/NOA

KOMENTE