Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Demi Moor tradhtohet nga Ashton
English

Demi Moor tradhtohet nga Ashton

SHBA, 29 Shtator - Bashkëjetesa e tyre dukej të ishte më se e qëndrueshme pavarësisht nga mosha që kishin, por këtë herë historia mes Demi Moore, 48 vjeçe dhe Ashton Kutcher, 15 vite më i vogël se ajo duket se ka marrë fund. Me sa bëhet e ditur ai faktikisht e ka tradhtuar pikërisht ditën e përvjetorit të tyre të gjashtë me një 23-vjeçare. Lajmi është njoftuar nga siti amerikan RadarOnline që tregon se si “arratia” ka ndodhur në një klub nate në San Diego. Aktorja e tornuar nga ky fakt menjëherë ka kontaktuar avokatët e saj për të arritur në praktikat e divorcit. Një goditje e vërtetë për një nga çiftet më të lidhura në Hollywood që gjithmonë është mbrojtur në mënyra të ndryshme nga sulmet e botës së gossip. r.b/NOA

KOMENTE