Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Krasic-Juventus, divorci përgatitet në janar
English

Krasic-Juventus, divorci përgatitet në janar

Torino, 22 nëntor NOA - Me sa duket po vjen dhe momenti që Milos Krasic do të largohet nga ekipi i Juventusit. Mesfushori 27-vjeçar serb për të disatën herë ka përfunduar në tribunë dhe në lidhje me këtë fakt agjenti i tij Dejan Joksimovic ka deklaruar: Conte nuk e dëshiron Krasic. Milos duhet të luajë dhe më e mirë për të do të ishte të gjenim një tjetër skuadër. Ka shumë skuadra të cilat janë të gatshme të hidhen në sulm për të siguruar shërbimet e Krasic. Si Chelsea ashtu dhe Manchester City kanë shfaqur interes or mesfushorin e Juventusit, por bardhë e zinjtë gjithmonë i kanë refuzuar ofertat e tyre. Joksimovic ka theksuar gjithashtu se Juventusi duhet të marrë një vendim të shpejtë pasi në rast se Krasic vazhdon të mos jetë i pranishëm në formacion atëherë vlera e tij do të bie dhe si rrjedhojë pritet që serbi të largohet nga Juventusi që në muajin janar. r.b/NOA

KOMENTE