English

Tragjedi në Tiranë, vdesin nga flakët 3 anëtarë të një familje

Tiranë, 4 dhjetor 2011 NOA/Update – Një ngjarje tragjike ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Tiranë. Tre anëtarë të një familje prej kanë vdekur nga flakët e rëna në banesën e tyre. Genc Spahiu 35 vjeç, e shoqja Florida Spahiu 35 vjeç si dhe fëmijët e tyre Jona Spahiu kahë humbur jetën, pas flakëve të rëna rreth orës një të natës në lagjen në rrugën “Hoxha Tasimi” në Tiranë.

Zjarrëfiksësit kanë arritur të shpëtojnë vetëm vajzën 4 vjeç, Jona Spahiu. Familja jetonte me qera. Hetimet për këtë ngjarje të rëndë vazhdojnë ende nga ana e policisë, ndërkohë që janë vënë nën kontroll flakët.

a.k/NOA (Vijon...)

KOMENTE