Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Plagoset një polic te 21 dhjetori
English

Plagoset një polic te 21 dhjetori

Tiranë, 5 dhjetor 2011, NOA- Një plagosje me armë zjarri është shënuar pak çaste më parë në zonën e 21 dhjetorit në kryeqytet, ku një person ka mbetur i plagosur.

Siç njofton agjencia e lajmeve NOA.al, i plagosur nga këto të shtëna armësh ka ngelur 45 vjeçari Dëfrim Musai, ndërsa nuk bëhen ende të ditura shkaqet që çuan në plagosje.

Sipas të dhënave paraprake thuhet se i plagosuri është punonjës policie, dhe se është dërguar me urgjencë në drejtim të Spitalit Ushtarak.

Gjithsesi ende nuk dihet autori i ngjarjes ndërsa është shpallur në kërkim dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e tij.

a.y/NOA

KOMENTE