English

Pushime Presidenciale, ja pozicionet më të sikletshme (11 FOTOT)

Uashington DC, SHBA 23 Dhjetor 2011 NOA/ Rid Bulku - Pushimet presidenciale janë një kohë e nderuar për traditën, në gjirin e familjes. Në fakt, askush nuk duket mirë gjithmonë, e kjo është një pamundësi fizike. Nuk ka rëndësi nëse ju jeni vetë Angelina Jolie ose Joe Schmo apo ndonjë tjetër artist i famshëm. Dhe argumenti vlen si për presidentët e kaluar dhe për atë të tanishëm. Një vështrim në disa nga fotot më të sikletshme të udhëheqësve të kombit amerikan për pushime. Shijojini ...

1. George H.W.Bush ecën dimrit në rrugët e Kennebunkportit, në qendër të qytetit, ndërsa gjendej me pushime në vitin 1989. Ne e dimë se është ftohtë atje në dimër, por këtë kapelë ka marrë për të shkuar?!

2. Bush I reagon ndaj një gjuajtjeje të lehtë, duke humbur në lojën e golfit me Bush II në Club Kennebunkport, ndërsa gjendet me pushime në gushtin e vitit 1990. Shikoni sesi Bush II është krejtësisht i pavlefshëm ... dhe kapelën e tij të e bukur Fellas.

3. Shihni, presidentët janë ashtu si ne! Klintonët me pushime në vitet ’90, përgjatë dëborës në lumin Wyoming në vitin 1996.

4. Presidenti Klinton shqyrton një lugë të dyfishtë me akullore boronice që atij iu shërbye në dyqanin e Marta Vineyard, “Mad Ice Cream” në vitin 1997. Çfarë nuk ka qenë e mjaftueshme në këtë akullore? Dhe mos të filluar me shiritat e Hillarit ... 5. Buba (shaka) e vërtetë në aktivitetin e tij të golfit në Bellevue Club Country në Sirakuza të Nju Jorkut, në vitin 1999.

6. Oh shihni, një shëtitje e familjes Bush në vitin 2003 rreth pronës Kennebunkport në Segway Scooters!

7. Ok, ai nuk ishte ende President, por kjo nuk është rruga për ta mbajtur veten si i zgjedhur. Obama "nget" kundër një dallge në Havai, në gusht 2008.

8. Obama duket se ka gjëra që bluan në kokë, ndërsa ha akullore me kaush.

9. Kjo foto është bërë, ndërsa familja ishte në një pushim fundjave në Bar Harbor, Maine më 16 korrik 2010.

10. Obama është duke u përpjekur të flasë me dikë apo është vetëm duke reaguar ndaj një gjuajtjeje të lehtë në pushimet e Krishtlindjeve 2010, në Hauai?

11. Është akull që ruhet me të vërtetë në të ftohtë? Obama merr një grimë kohë me pushimet në Havai, gjatë vitit 2010.

KOMENTE